23.03.2019

Борщ - це символ надійного даху над головою, родинного тепла, сімейної злагоди і спокою. Під таким гаслом 20.03.2019р. в ліцеї відбувся виховний захід на тему «Борщ, як витвір кулінарного мистецтва », який підготувала майстер виробничого навчання Прокопик Марія Василівна.


20.02.2019

      20 лютого у ліцеї, пройшов виховний захід на честь вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

      Актив учнівського самоврядування підготував інформативне відео про події на Майдані. У виконанні учнів ліцею Басараби Тетяни, Лесюк Аліни, Петринчук Василя, Коновальчук Роксолани, та Садовської Христини пролунали тематичні пісні та поезії.

    Учасники заходу в глибокій скорботі низько схилили голови перед пам'яттю Героїв Небесної Сотні, які боролися за честь, правду й гідність. Присутні запалили свічки та вшанували пам'ять про загиблих хвилиною мовчання.


14.02.2019

День Святого Валентина

      14 лютого в актовому залі ліцею було проведено загальноліцейний виховний захід, присвячений Дню Святого Валентина, який підготували заступник з виховної роботи Кормиш Л.П., бібліотекар Щирба Н.Р., керівник вокального гуртка Мозиль І.Є. Свято пройшло цікаво і весело. В програмі ведучі (Задворна Анастасія група №36 та Зуляк Богдан група №32) розповіли багато цікавих фактів із історії свята, традицій його відзначання у світі.

      Під ліричну мелодію учасники свята із захопленням прослухали поетичні сторінки, де вірші про любов і кохання продекламували Мазанова Аліна, Лесюк Аліна. Учні зі своїми наставниками організували та провели розважальну конкурсну програму "Хто зверху", в якій брали участь учні різних груп. Найзахопливішою частиною свята, стало розкриття скриньок з валентинками, які заздалегідь до його проведення, були розміщені в навчальному корпусі.


12.02.2019

"Легенди про Борщівську вишиванку" під такою назвою відбувся виховний захід, який провела майстер виробничого навчання Бицик Зоряна Іванівна. Мало не кожен українець хоча б раз у житті чув про неймовірні борщівські вишиті сорочки. Ці сорочки стали справжньою візитівкоюсвого регіону, а розповіді про їх красу та неповторність лунають по всьому світі.


07.02.2019

Безпека в інтернеті

      Викладач математики та інформатики Гелецька Т. Ф. для учнів ліцею провела круглий стіл на тему: «10 золотих правил безпеки в онлайн». Мета якого розширити й поглибити знання про безпечний Інтернет та соціальні мережі, сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та соціальних мережах і про шляхи їх подолання, мотивувати поширювати цю інформацію у своєму середовищі.

      Також з учнями була проведена бесіда на тему: "Інтимні селфі в Інтернеті - жарт чи небезпечний ризик?" Де було роз'яснено учням всю серйозність та небезпеки таких дій в мережі інтернет.

       Ми живемо в епоху інформаційних технологій, які увійшли у життя кожного з нас. Ніхто не заперечуватиме, що тепер Інтернет відіграє важливу роль у житті людей. Просто вражає, скільки часу у нас забирає Інтернет.

      Розвиток сучасної глобальної мережі Інтернет дав поштовх у розвитку різного виду страхів для дітей та їхніх батьків.

      Та давайте зупинимось на мить і замислимось, чи дійсно ми хочемо провести усе життя у віртуальному світі? Бачити аватарки – замість живих облич, смайлики – замість живих посмішок. В решті решт як та на що втрачати власний час – це вільний вибір кожного. Але пам’ятайте, що Інтернет – це лише інструмент, яким Ви користуєтесь, щоб отримати відповіді на свої питання, підготувати реферати та доповіді, спілкуєтесь, якщо між вами величезні відстані. Вчіться користуватись Інтернетом із розумом.

#SID2019 #SaferInternetDay #ДеньБезпечногоІнтернету #STOP_SEXтинг


23.01.2019

23-го січня учні ліцею брали участь в урочистому заході під назвою "Нам берегти Україну, соборну, єдину!", який відбувся в актовому залі ліцею під гаслом "Соборна Україна - одна на всіх як оберіг!"


22.01.2019

Майбутнє України в руках молоді. Саме від молоді залежить якою буде наша держава! Держава починається з громадянина, його громадської позиції, віри у її світле майбутнє. Завдання наших педагогів - виховувати молоде покоління з активною громадською позицією. Наші учні та викладачі завжди є активними учасниками подій, що відбуваються в країні.

Цими днями учні та викладачі нашого ліцею долучилися до відзначення величної дати для українського народу - День Соборності України. Усі взяли участь в міжобласному заході "Збруч - ріка єднання" що відбувся в Борщівському районі смт. Скала-Подільська та Чемеровецькому районі с.Гуків.

Виголошення Соборницької ідеї 22 січня 1919 року стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності, якої так потрібно нашій нації сьогодні.


04.01.2019

Колектив ДНЗ "Борщівський професійний ліцей" щиро вітає всіх

з Різдвом Христовим!!!


26.12.2018


26.12.2018

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року.

Ялинка, подарунки, феєрверк, , здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.

Не оминув святковий настрій і наш ліцей. У цікавій формі пройшло новорічне свято для учнів, до проведення якого всі наполегливо готувалися. Старшокурсники відмінно виступили, проявивши свої таланти, і довели усім що в нашому ліцеї багато справжніх акторів.А найкращим новорічним подарунком для учнів була дискотека. Словом - свято вдалося на славу. Сподіваємось що новорічний настрій у всіх залишиться надовго!


14.12.2018

Вшановуємо учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

Указом Президента України від 10 листопада 2006 року 14 грудня встановлено Днем вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Тому цього дня викладач фізики Шуригайло М.А разом із учнями провели інформаційно-просвітницьку годину , щоб згадати кожного, хто у ті дні відійшов у засвіти і віддати шану ліквідаторам аварії.

Згадуючи гіркоту трагедії 1986 року, в скорботі схилили голови перед пам’яттю тих, хто відважно ступив у горнило атомного реактора .Учні разом із викладачами приєдналися до спільної молитви біля пам'ятника ліквідаторам ЧАЕС.

Це день пам’яті, вдячності і глибокої поваги до цілого покоління, яке принесло в жертву своє життя і здоров’я. Ми і досі не можемо осягнути всього масштабу біди, і мужності людей, з яких мало хто сьогодні живий і здоровий. Тому ми сьогодні дякуємо за життя, творимо молитву. Просимо в Господа миру душам загиблих і померлих від хвороб. Просимо здоров’я для живих. Згадуємо багатьох безіменних героїв. Пам’ятаймо про них і робимо усе, щоб ніколи не падала на землю гірка зірка Полин.


14.12.2018

З 10-го по 14-е грудня в Україні, а також і в нашому ліцеї проводився Всеукраїнський тиждень права, метою проведення якого є ознайомлення учнів із базовими знаннями про свої права, уміння використовувати їх на практиці та, за потреби, захищати.

 

Серед запланованих інтерактивів - книжкові виставки, правові конкурси, майстер-класи та лекції досвідчених юристів, уроки про права та обовязки неповнолітніх тощо.

 

Під час них учні  дізналися, куди звертатися, щоб захистити свої законні інтереси, де знайти потрібну інформацію, як протидіяти дискримінації та насильству на різних рівнях.

 

План 
проведення Всеукраїнського тижня права 
( 10.12.18 – 14.12.18)

 

Дата

Назва заходу

Час і місце проведення

Форма проведення

Відповідальні

Протягом тижня

 Виставка газет з правознавчої тематики.
 Книжкова та інформаційна виставка літератури з теми «Права людини».


Бібліотека

Виставка 
Виставка

   Щирба Н.Р

11.12

  Відкриття тижня. Відеолекторій «Права людини» (Кучіра Тетяна Іванівна, місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги )

14.00, актова зала

    відеолекторій

   Кучіра Т.І.

   Щирба Н.Р.

12.12.

    Відеолекторій «Юридична відповідальність неповнолітніх»

14.00, aктова зала

Лекція, перегляд відеофільму

   Кормиш Л.П.

   Вахула С.С.

13.12.

 Виховна година «Сімейне право».

14.00, актова зала

Виховна година

   Щирба Н.Р

14.12.

   Виховний захід «Ні насильству!» 
    Підведення підсумків.

11.00, актова зала 13.00, метод. кабінет

Виховний захід Підведення підсумків тижня

     Викладач правознавства , психолог.

 


06.12.2018

"Ми сини твої, Україно!"

Гарною традицією нашого ліцею є щорічне проведення спортивно-патріотичного свята "Козацькі розваги", під час яких учні ліцею демонструють свої вміння та таланти. Проведення такого заходу допомагає учням краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися що ми українці. Цьогоріч свято було присвячене Дню Збройних Сил України і пройшло і пройшло у дусі патріотизму і пам'яті про тих, хто у ці дні стоїть на захисті України. У змаганнях взяли участь дві команди - представники збірних команд юнаків та дівчат 1-х курсів. Усі були нагороджені грамотами дирекції та солодкими подарунками від студентського профкому. Ми віримо що гарна традиція буде продовжуватися.


05.12.2018

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ – ЦЕ МОЖЕ СТАТИСЯ З КОЖНИМ!

Україна є країною походження, транзиту та призначення у торгівлі чоловіками, жінками та дітьми. Зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми. За даними дослідження, проведеного на замовлення Міжнародної організації з міграції, понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року, що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі. Психолог ліцею Кормиш Л.П. провела інформаційно просвітницьку годину на тему: «ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ – ГАНЕБНЕ ЯВИЩЕ СУЧАСНОСТІ!»

мета якої ознайомити учнів з протиправними явищами торгівлі людьми у сучасному суспільстві, як соціальним явищем, його історичними витоками і сучасними проявами; сприяти формуванню особистості, що буде протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу; навчати дітей використовувати знання по праву в різних життєвих ситуаціях; виховувати почуття відповідальності за свої вчинки, доброзичливість, людяність, пошану до людської особи; навчати поведінки у важких ситуаціях, спираючись на положення міжнародних правових документів; підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища; показати небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.


03.12.2018

У рамках акції до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, учні ліцею розповсюджували червоні стрічки - символ боротьби зі СНІДом для того, щоб привернути увагу всіх учасників освітнього процесу до цієї страшної хвороби.

Викладач хімії та біології Фургач Т.Й провела виховну годину

про ВІЛ/СНІД та здоровий спосіб життя, чистоту у взаєминах - як найкращі методи профілактики цього захворювання.


30.11.2018

Тиждень професійної майстерності електрогазозварників.

З 26 по 30 листопада 2018р. в ДНЗ «Борщівський професійний ліцей» проходив тиждень професійної майстерності електрогазозварників метою, якого було прищеплення любові учнів до обраної професії та висвітлення ролі цієї професії в розвитку людського суспільства.

Під час цього тижня було проведено конкурс стінгазет, виховну годину«100 років Борису Патону», відкритий виховний захід «Чому я в зварники пішов» та конкурс на кращого зварника серед учнів ліцею. Переможцями цього конкурсу стали такі учні: Гошко Петро і Кіналь Іван зайняли перші місця, Угринюк Микола й Напастюк Володимир – другі, а Казімірський Олег та Міщенко Віктор – треті.


27.11.2018

 Ти кажеш не було голодомору?

І не було голодного села?

А бачив ти в селі пусту комору,

З якої зерно вимили до тла?

Як навіть вариво виймали з печі

І забирали прямо із горшків,

Окрайці виривали з рук малечі

І з торбинок нужденних стариків?

Ти кажеш, не було голодомору?

Чому ж тоді, як був і урожай,

Усе суціль викачували з двору.

– Греби, нічого людям не лишай!..

Я бачив сам у ту зловісну пору

І пухлих, і померлих на шляхах.

І досі ще стоять мені в очах…

А кажеш – не було голодомору!

 

27 листопада український народ у скорботі схиляє голови, вшановуючи пам’ять жертв однієї з найбільших трагедій України – голодомору.

В ліцеї було проведено виховний захід «Є пам'ять, якій не буде кінця». Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Там багато сторінок вписано кривавими і чорними кольорами. Чорні ворони зграями літали над Україною, яка заціпеніла в тяжкому смертельному сні 1932-1933-х років.

Учням ще раз нагадали про те, наскільки потрібно цінувати те, що маєш, а не те, про що мрієш. Викладач історії Мозиль С.В, бібліотекар Щирба Н.Р намагалися донести учням інформацію про те, які страшні речі були і що потрібно робити, щоб такого більше не повторилося. Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як одна з найстрашніших сторінок минулого.


26.11.2018

 Науково-практична конференція КНАУФ

       З 21 по 23 листопада 2018 року у м. Одеса на базі ДНЗ: «Одеський центр ПТО» компанією ТОВ «Кнауф Гіпс Київ» проведено щорічну науково-практичну конференцію з питань підведення підсумків спільної діяльності компанії і навчально-практичних центрів, що працюють за технологіями КНАУФ в рамках державно-приватного партнерства.

       В програмі конференції: презентація інноваційних технологій каркасно-обшивного будівництва малоповерхових будинків, презентація навчально-методичного збірника «Методичні розробки уроків спеціальної технології монтажу гіпсокартонних конструкцій»; майстер-клас з улаштування штукатурного покриття стін механізованим способом за допомогою машини ПФТ; майстер-класи зі зведення зовнішніх стін будівлі каркасно-обшивним методом з використанням комплектних систем КНАУФ; презентації – звіти керівників ДНЗ про роботу НПБЦ КНАУФ; підведення підсумків та аналіз діяльності освітніх проектів КНАУФ в Україні за 2018 рік.

       Наш навчальний заклад, ДНЗ «Борщівський професійний ліцей» представляли: заступник з НР Красовська Оксана Володимирівна, заступник з ВР Кормиш Любов Петрівна, методист Петриків Богдан Михайлович, викладач професійно-теоретичної підготовки Гарбар Леонід Анатолійович та майстер виробничого навчання Стахів Петро Степанович.

       Із презентацією-звітом про роботу НПБЦ КНАУФ виступила Красовська О.В. Всі представники нашого навчального закладу пройшли курс занять за програмою: 1. Зведення будівлі з панелей каркасів із ЛСТК, 2. Оштукатурювання стін за допомогою машини ПФТ, і отримали сертифікати КНАУФ.

      В Борщівському НПБЦ КНАУФ за період 2010-2018 р. підготовлено: 326 – учнів, 188 – слухачів.

Представники ліцею приймали участь у всіх змаганнях організованих фірмою КНАУФ .


19.11.2018

21 листопада 2018 року у бібліотеці ліцею відбулася виставка до Дня Гідності та Свободи на тему:

“У їхніх серцях живе Україна”.

Саме цього дня 2004 року учасники Помаранчевої революції та Революції Гідності 2013–2014 років захищали демократичні цінності, свої права, національні інтереси країни заради кращого майбутнього не лише для себе, а й для нащадків.

Окрім портретів героїв та патріотів України, причетних до Помаранчевої революції й Революції Гідності, на виставці було представлено вітчизняні та закордонні видання різних авторів відповідної тематики.

Також кожен відвідувач бібліотеки мав змогу ознайомитися з художньо-ілюстративною виставкою, яка доповнювала основні видання.


19.11.2018

ПЛАН

проведення тижня хімії та біології

Девіз: «Люби природу не як символ душі своєї,

               Люби природу не для себе, люби для неї.»

ПОНЕДІЛОК.

1.     Відкриття тижня хімії і біології. (анонс у вигляді оголошень на дошці об'яв)

2.     «Стоп КАДР» - фотографії рослин, тварин, цікаві епізоди з їхнього життя. (учні 15,16,26)

3.     Прес-центр «Екологічний плакат» (36, 25, 22)

ВІВТОРОК.

1.     Урочиста лінійка-відкриття предметного тижня. (запрошені всі учні, майстри та викладачі ліцею)

2.     Конференція «Хімія та екологія.» (учні 2 курсу)

СЕРЕДА.

1.     Інформаційно-просвітницька година «Що обирати: куріння чи здоров'я» (для всіх учнів ліцею)

2.     Година цікавої хімії та біології. (гуртківці)

ЧЕТВЕР.

1.     Усний журнал: «Повернення із забуття.» про великих хіміків та біологів нашого краю. (учні 1 курсу)

2.     Відкритий виховний захід «Що ми знаємо про СНІД?» (запрошені всі учні ліцею)

ПЯТНИЦЯ.

1.     Закриття предметного тижня хімії та біології: - підбиття підсумків;

-         вручення нагород;

-         обробка та оформлення матеріалів.


15.11.2018

В ліцеї відбувся виховний захід присвячений Міжнародному Дню Толерантності. Мета якого донести до учнів необхідність толерантності в суспільстві через з'ясування принципу терпимості між людьми, Людство це немов величезний букет квітів. Кожна людина в ньому це окрема унікальна і неповторна квітка зі своїм ароматом, своєю особливою формою пелюстків та листочків. У кожної людини свої переконання, погляди, принципи та цінності і всім нам доводиться жити на одній планеті Земля. Вберегти від воїн, суперечок і непорозумінь покликана толерантність.


13.11.2018

      Класний керівник групи №22 Шуригайло М.А для учнів ліцею провела повчальну

виховну годину на тему: «Комп’ютер і «мобілка» -пряма дорога до отупіння», з метою: формувати уявлення учнів про шкоду надмірного захоплення « мобілками» та комп’ютером. Розвивати уміння правильно користуватися даними приладами . Виховувати в учнів почуття відповідальності за своє здоров’я...

     Комп'ютери та мобільні телефони спрощують життя людини - це ілюзія. Постійно вдаючись до до­помоги КПК і мобільного телефону для виконання найпростіших завдань, люди знижують активність мозку й погіршують пам'ять . Японські вчені довели, що звикання до різних видів цифрової техніки приводить до погіршення пам'яті й звичайного отупіння.

      Доведено, що низький рівень радіації від телефонних трубок впливає на поділ клітин головного мозку, що провокує виникнення ракових пухлин. На даній виховній годині розглянули всі « за» і «проти» користування мобільними телефонами та КПК, тому висновки кожен учень повинен зробити сам для себе.


08.11.2018

Відбувся круглий стіл на тему: "Стоп булінг". Викладач правознавства Щирба Н.Р. Розповіла та проінформувала про небезпеки та неприємності, які можуть очікувати на них у суспільстві. Учні разом з викладачем та психологом шукали шляхи подолання булінгу. Висновок, якого дійшли учні наприкінці заняття - "Разом ми подолаємо булінг"


06.11.2018

В ліцеї відбулася зустріч учнів з отцями Бучацької Єпархії з от. Володимир Гриців, от. Володимир Дрозда, от. Володимир Кремза, яка надовго запам'ятається учням ліцею. Півтори години спілкування в атмосфері тепла, відвертості і благодаті Божої, промайнули як одна мить. В класі панував спокій та тиша, кожне слово священиків діти сприймали як цінне і життєдайне зерно, яке потрібне тут і зараз! Темою розмови була дружба та стосунки між юнаком і дівчиною, про юнацьку закоханість і справжнє кохання, про важливість та Божий задум створення сім'ї, про відповідальність подружжя одне перед одним, про роль батьківства. Формування духовності є найголовнішим у вихованні молодого покоління.


01.11.2018

Масштабною ходою з центра міста до могили Січових Стрільців на Борщівському кладовищі борщів'яни вшанували 100-річчя від дня, коли у Львові було проголошено Західно Українську Народну Республіку. У ході взяли участь працівники та учні ліцею.


26.10.2018

З 22.10 до 26.10 в ліцеї проводився тиждень фізкультури, для популяризації спорту та здорового способу життя серед учнів ліцею.


23.10.2018

Виховний захід "Я патріот"

Я - патріот своєї неньки-України! І цим про мене, мабуть, сказано усе! Люблю заквітчану у білий цвіт калину, Що біля хати української росте. Я - патріот своєї неньки-України! Люблю полів її безкрайніх оксамит! Люблю розкішну, медоносну черемшину, Яка так манить ароматом і п'янить! Люблю свій рідний край, його красу і вроду! Бо народилась і зросла на цій землі! Бо я - частинка свого славного народу, І цим пишаюся найбільше у житті! Я - патріот своєї неньки-України! І цим про мене, мабуть, сказано усе! Моя земля - це найкоштовніша перлина, Такої в світі не знайти більше ніде!

В ліцеї відбулася виховна година присвячена патріотизму. Керівник групи №25 Пінгас С.І. разом з учнями поглибили поняття патріотизму, щоб бути свідомими громадянами, патріотами України.


16.10.2018

Від часів УПА до сьогодення...

...під такою назвою відбувся виховний захід присвячений  створенню УПА та Дню захисника України. Підготували захід учні ліцею. Під керівництвом викладача історії Мозиль С.В. та викладача правознавства Щирби Н.Р.


16.10.2018

Зустріч з Духовенством

В ліцеї відбулося коло духовного спілкування отця Івана з учнями під назвою "Покрова Пресвятої Богородиці" урок добра і любові" . Священик розповідав про Закон Божий - Щоб праця і навчання учнів було збудовано в Бозі. Від учнів лунали запитання не лише на релігійну тематику, але й етичного та світоглядного плану. Наприклад, цікавило: "Що важливіше- багатство чи віра? Як поводитися в церкві? Що чекає кожного в майбутньому?" Отець Іван настоятель Собору Борщівської Ікони Божої Матері намагався в доступній для учнів формі пояснити суть Великодного посту, розповів про Покрову Пречистої Богородиці. Упродовж зустрічі учні записали ще понад п'ятдесят запитань до отця Івана і з нетерпінням чекають на наступні зустрічі із священиком.


04.10.2018

Кожної першої неділі жовтня у більшості країн світу святкують День працівника освіти, вітаючи людей які своєю невтомною працею дають знання, та відкривають дорогу у світ науки своїм учням. Свято вчителів є особливим у стінах ліцею. День розпочався з приємних сюрпризів та привітань. Приємною нотою в цей день став святковий концерт. Учні дарували працівникам тепло та радість з усмішкою на обличчі. Бажаємо всім наснаги, терпіння, нових успіхів в роботі та побільше талановитих учнів. Миру у ваших оселях, добробуту та процвітання в усіх справах.


30.09.2018

30 вересня, в день святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, Україна в черговий раз відзначає День усиновлення.

Вітаємо з днем усиновлення всіх, хто причетних до цього свята – усиновлювачів і усиновлених, прийомних батьків і підопічних, працівників служб у справах дітей, центрів соціальних служб. Тим хто не байдужий до дитячої долі і проявляє милосердя – повага і шана!


25.09.2018

ПЕДАГОГІЧНА СПАДЩИНА ВАСИЛЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА СУХОМЛИНСЬКОГО

"Людина народжується щоб лишити по собі слід вічний" (Василь Сухомлинський)

28 вересня 2018 року виповнюється 100 років від дня народження видатного педагога сучасності, вченого, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського.

Праця та творчий спадок В. О. Сухомлинського поширені не лише в Україні, а й за її межами, у зв’язку з чим передбачається відзначення цієї дати не лише на державному рівні, а й на міжнародному. Так, Комісія ЮНЕСКО по відзначенню Пам’ятних дат прийняла від Національної комісії України необхідні документи про відзначення цієї дати на своєму рівні.

Творчість та педагогічну спадщину славетного педагога-гуманіста, педагога-практика ХХ століття важко переоцінити. Образ учителя в сучасних умовах зазнає значної трансформації і знаходиться в залежності від соціально-культурних змін, що відбуваються в суспільстві. Гуманістичні ідеї Сухомлинського – це ідеї майбутнього. Педагогічні надбання Василя Олександровича з кожним роком привертають все більшу увагу науковців як у нашій країні, так і за кордоном. Розроблена українським практиком педагогічна система збагатила педагогічну науку новаторськими ідеями й положеннями, значно розширила теорію та освітню виховну практику і була своєрідним революційним етапом розвитку вітчизняної педагогічної думки, що заслуговує сьогодні на нове осмислення.

Бібліотекою борщівського професійного ліцею було заплановано та проведено ряд заходів, а саме:

  • тематична виставка до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського "Світоч української педагогіки";
  • бесіди: "Життєвий шлях великого педагога" та "Азбука моралі Василя Сухомлинського";
  • перегляд документальних відеофільмів "Василь Олександрович Сухомлинський. Павлинський Романтик", "Школа в. Сухомлинського" та інших.

Учасниками заходів були учні різних груп.


03.09.2018

День знань - завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилючою атмосферою свято! 3-го вересня наш ліцей гостинно відкрив двері для молоді, яка мріє стати висококваліфікованими робітниками. Першим привітав першокурсників та всіх присутніх директор ліцею Драпак Ігор Євгенович. До вітального слова були запрошені, заступник з навчальної роботи Красовська Оксана Володимирівна, Фургач Тетяна Йосипівна, всіх учнів ліцею благословили о.Богдан та о.Ярослав. За традицією, учні третього курсу привітали першокурсників. А першокурсники, вступаючи до лав учнів ліцею, урочисто пообіцяли бути гідними громадянами та патріотами рідної України, опанувати нові знання та стати висококваліфікованими фахівцями у своїй професії.