Придбання високоякісних матеріалів аж ніяк не означає, що обробка буде якісною. Ефективність обробки багато в чому залежить від кваліфікації майстра, його обізнаності в сфері використання матеріалів.

Для вирішення цієї проблеми при маркетингових фірмах КНАУФ створені навчальні центри, до яких належить Навчальний центр КНАУФ ДНЗ «Борщівського професійного ліцею», що має спеціалізовані курси, де можна отримати відповідну теоретичну і практичну підготовку з будівництва та обробки за допомогою матеріалів КНАУФ.

У навчально-практичному центрі обладнано теоретичні класи  та виробничі майстерні. Для створення центру компанія КНАУФ надала не лише фінансову допомогу, а й будівельні, дидактичні, витратні матеріали, комп’ютерні програми, інструменти, електронні та друковані підручники, наочність.

За словами керівника освітніх програм КНАУФ в Україні Тетяни Остапченко, майстерня для проведення робіт з опорядження будівель і споруд обладнана за стандартами всесвітньовідомого концерну.

"Тут є все необхідне для підготовки справжніх професіоналів", - сказала вона, додавши, що навчально-виробничий центр КНАУФ  у Борщеві став 8-им серед подібних в Україні.

Новий центр сприятиме покращенню якості підготовки робітників у будівельній сфері. Це крок до сучасних технологій, адже учні ліцею зможуть отримати конкурентоспроможну на ринку праці професію.